Cherson

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cherson patří na základě hodnocení uživatelů Diligence Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cherson přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cherson

od 988 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 502 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cherson je listopad, kdy průměrná cena činí 620 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 590 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Cherson je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -1,8 °C/28,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,5C/81,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -4,6 °C/23,7 °F.
Nejbližší letiště u města Cherson je Kherson (KHE) (4,51 km). K dalším letištím poblíž patří: Mykolaiv (70,44 km)

Naplánujte si cestu do země Ukrajina

Ve městě Cherson a v okolí