Cherson

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cherson patří na základě hodnocení uživatelů Hostel Classic, Premier Compass Hotel Kherson a Greenstone. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cherson přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cherson

od 991 Kč
od 1 122 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 495 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cherson je září, kdy průměrná cena činí 583 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 554 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Cherson je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 17,1 °C/62,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,5C/81,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -4,6 °C/23,7 °F.
Nejbližší letiště u města Cherson je Kherson (KHE) (4,51 km). K dalším letištím poblíž patří: Mykolaiv (70,44 km)

Naplánujte si cestu do země Ukrajina