Dněpropetrovsk

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dněpropetrovsk patří na základě hodnocení uživatelů Bartolomeo Best River Resort, Grand Hotel Ukraine a Tsunami Spa Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dněpropetrovsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dněpropetrovsk

od 1 226 Kč
od 1 591 Kč
od 2 379 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 730 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dněpropetrovsk je červenec, kdy průměrná cena činí 992 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 730 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 818 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Dněpropetrovsk je Dnipropetrovsk (DNK) (12,61 km). K dalším letištím poblíž patří: Záporoží (69,35 km)

Naplánujte si cestu do země Ukrajina