Dněpropetrovsk

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dněpropetrovsk patří na základě hodnocení uživatelů Menorah Hotel, Premier Hotel Abri a Axelhof Boutique Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dněpropetrovsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dněpropetrovsk

od 1 090 Kč
od 1 679 Kč
od 3 475 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 766 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dněpropetrovsk je říjen, kdy průměrná cena činí 1 620 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 854 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Dněpropetrovsk je Dnipropetrovsk (DNK) (12,61 km). K dalším letištím poblíž patří: Záporoží (69,35 km)

Naplánujte si cestu do země Ukrajina