Birmingham

19. 12. 2018 - 20. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Birmingham patří na základě hodnocení uživatelů Aparthotel Adagio Birmingham City Centre, Hotel at Conference Aston a Hallmark Hotel Birmingham. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Birmingham přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Birmingham?

9,8
Cestující rodiny
8,4
Na služební cestě
8,4
Nadšenci pro jídlo
8,0
Nadšenci pro umění a design
6,6
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (57)
Marcia Thomas
Marcia ThomasNottingham
18.12.2015

Birmingham is such a great place to visit lots of shops history it has it all The new train station is a excellent place to go and shop it has a light open feel with upper floors I love going there The German Christmas markets was just there and was amazing

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
04.03.2015

Birmingham is very famous and always crowded and popular. Every people like to see the Queen's Palace and watch the changing guard. Sometimes when it is raining, then they will cancelled the events and everyone so disappointed.

Robert Tye
Robert TyeTelford
02.09.2013

Birmingham is slowly turning around and is now a great place for a days shopping or nights drinking. There are also a some great restaurants. Be sure to check out the scene around the canal at the mail box.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
01.09.2013

Most people who visit England or the UK for that matter never leave London. By comparison Birmingham is tiny but sweet. It's nice to see a bit of what is going on in the rest of the country.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie