Brighton

19. 12. 2018 - 20. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Brighton patří na základě hodnocení uživatelů West Beach Hotel, 27 Bed & Breakfast a Starlings Guest House. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Brighton přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Brighton?

9,8
Nadšenci pro noční život
8,8
LGBTQ
8,6
Nadšenci pro turistiku
7,9
Nadšenci pro umění a design
7,9
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (81)
Chris Behr
Chris BehrEdinburgh
30.06.2018

I had an amazing time in Brighton when I visited for a conference. It’s such a quirky place, and you’ll be sure to have a great time. Check the pier out for more family friendly fun.

Eren Göknar
Eren GöknarMountain View
12.09.2015

Known for the beaches, this is a good place to take the whole family. There are carnivals with rides.

Koji Kawano
Koji KawanoSan Francisco
15.04.2015

Less than 2 hours from central London, Brighton is a fun beach seaside town with lots to do and see. If you are visiting UK, this LGBT-friendly town can be visited as a day-trip or for the entire weekend. If you are looking for a bit different social scene from London, this colorful and flavorful town will not disappoint.

Gabriel
GabrielLos Angeles
15.11.2014

A phenomenal seaside town to visit from London. Historically rich, this LGBT-friendly destination makes for the perfect place to live outside of the city or take a weekend trip to. Host to a super fun Pier, amazing shopping, and a robust nightlife, Brighton is a can't-miss destination for a UK bucket list.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie