Cambridge

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cambridge patří na základě hodnocení uživatelů Centennial Hotel, Holiday Inn Express Cambridge a Hilton Cambridge City Centre. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cambridge přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cambridge

od 3 576 Kč
od 4 262 Kč
od 4 351 Kč

Co říkají cestující o městě Cambridge?

9,8
Nadšenci pro historii
8,0
Studenti
7,3
Cestující rodiny
7,3
Nadšenci pro umění a design
6,5
Baťůžkáři
Hodnocení členů (81)
Kalee Fambrough
Kalee FambroughMiami
29.12.2017

I can not recommend Cambridge enough! It is one of my favorite places in England, by far. The charm and history that the city carries with it is unmatched. I loved walking through the different canals and alleyways. You can also pop into the university if it’s not during exams and take a gondola ride!

Alix F
Alix FEdinburgh
06.05.2017

Everything you want in an old English town. Easy to explore on foot and enough to keep you occupied for a few hours or a few days.

Jill Mcclaine
Jill McclaineCambridge
29.04.2017

Hidden in the dancing shadow, Ta Prohm must be on top of this list of must-see spots in at Angkor, Siem Reap Province, Cambodia. It is like a pure fantasy about a place still undiscovered.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
22.12.2016

Cambridge is a great place for a day trip from London. It's just a short train ride away! There are more than enough beautiful colleges to visit. Sometimes you have to pay the entrance fee but it's less than 10 pounds. Enjoy walking around the River Cam, visit a few historic pubs, and check out the Cambridge Press Bookstore!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 3 040 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cambridge je únor, kdy průměrná cena činí 4 411 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 3 904 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Cambridge je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 5,0 °C/41,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 2,3 °C/36,1 °F.
Nejbližší letiště u města Cambridge je Londýn Stansted (STN) (36,61 km). K dalším letištím poblíž patří: Londýn Luton (49,77 km)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie