Carlisle

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Carlisle patří na základě hodnocení uživatelů 2 Eden Grove Cottages, Burn cottage a Whirligig Cottage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Carlisle přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Carlisle?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro turistiku
7,4
Studenti
Hodnocení členů (8)
Chris Behr
Chris BehrEdinburgh
30.06.2018

I’ve visited Carlisle a few times when passing through. If you’re making the drive down south it’s a great stop-off point, with a decent amount to explore. I’m not sure I’d make a trip here specifically through.

Maarten Freriks
Maarten FreriksDelft
11.08.2014

Friendly small city. Good to stay over for a night, but besides a castle, and a museum, not so much to do.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondon
02.11.2017

Great, livable city at the Scottish/English border. Close to Hadrian's Wall and a good jumping off point for the Lake District. Nice cathedral and impressive castle too.

Jacqueline R
Jacqueline R
14.02.2016

Lots off history here too with the castle to visit and lots of shopping

Naplánujte si cestu do země Velká Británie