Coventry

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Coventry patří na základě hodnocení uživatelů The Loft at Coventry, Annora House a Beautiful Spacious House - Central Coventry. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Coventry přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Coventry?

9,8
Cestující rodiny
9,8
Na služební cestě
7,5
Studenti
Hodnocení členů (10)
D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondon
06.09.2013

Heavily bombed during the Second World War, the centre of the city is mostly concrete but there are some nice neighbourhoods. Warwick University nearby is fast becoming a world class institution.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
02.08.2013

The shopping centre is a bit of a concrete jungle, but there are plenty of shops to choose from and there are also plenty of attractions to visit, like lots of museums. It's also really interesting to see how much of Lady Godiva plays a significant part in the city's history.

Mark Kennedy
Mark KennedyActon
06.01.2017

We visited the football stadium, Ricoh Arena, for the Olympic Women's tournament. Go Canada!!

sebastian
sebastian
06.01.2017

I spent 1.5 years there studying. The city is small and relatively quite. You can say it boring but I like it

Naplánujte si cestu do země Velká Británie