Keswick

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Keswick patří na základě hodnocení uživatelů Inn on the Square, Lynton Lodge Studios a Hunters Way. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Keswick přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Keswick?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro turistiku
7,5
Zelené cestování
7,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (7)
Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
07.06.2017

Most of the coolest hikes are located in here, also some nice restaurants as well.

Amy McPherson
Amy McPhersonLondon
17.07.2016

Keswick is a wonderful town as a base for the Lakes District, but also a wonderful market town to visit. Market days are Thursdays & Saturdays. The town itself has great dining and shopping, and great pubs too!

Claudia Tavani
Claudia TavaniCagliari
13.11.2015

Lovely little market town located within the Lake District, mostly interesting as it is a perfect access point to the many activities of the Lake District National Park. Places of interest include the Theatre by the Lake, which was opened in 1999, the Kewsick Museum and Art Gallery, the Victorian Museum and the St. John's Church.

Kim Curtis
Kim CurtisBlackburn
06.01.2017

I visit here regularly and never get tired of the mountains and lakes which has easy access

Naplánujte si cestu do země Velká Británie