Lancaster

19. 12. 2018 - 20. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lancaster patří na základě hodnocení uživatelů New Butts Farm, Dodshon Place a Honeypot cottage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lancaster přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Lancaster?

9,8
Nadšenci pro historii
8,1
Nadšenci pro noční život
8,1
Nadšenci pro jídlo
6,7
Cestující rodiny
6,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (7)
Theresa Holmes
Theresa HolmesLancaster
12.03.2018

Nice place full of nice people, lived here for a few years and while I was at university and it was a lovely place.

Claudia Tavani
Claudia TavaniCagliari
13.11.2015

Lancaster is a lovely small town in the North of England, that is mostly known for being a good access point to the famous Lake District. The small city centre is great to walk around. The main attraction is the Castle which in the past was used as a prison. Worth spending a few days.

Terri Valentine
Terri ValentineElizabethtown
06.01.2017

I was part of an exchange program. I made new friends; tried different foods. I am a tea drinker, I was elated that everywhere that we went we stopped for tea.

Geoffrey
GeoffreyWaterloo
03.03.2013

great place I was born there...

Naplánujte si cestu do země Velká Británie