Leeds

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Leeds patří na základě hodnocení uživatelů Radisson Blu Hotel, Leeds, Doubletree By Hilton Hotel Leeds City Centre a Dakota Leeds. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Leeds přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Leeds?

9,8
Cestující rodiny
8,7
Nadšenci pro noční život
6,6
Studenti
6,6
Trendy cestovatelé
5,7
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (36)
Steve DeAngelo
Steve DeAngeloMelbourne
22.02.2014

We traveled from Manchester to Leeds for our meeting with buyers at the Asda Corporation in Leeds. After our meeting, we enjoyed a few days sightseeing in Leeds,and we were not disappointed by what we experienced in the city. I have never seen such beautiful architecture anywhere in the world. We are looking forward to a return visit, hopefully sooner rather than later.

Katherine Bond
Katherine BondLondon
06.01.2017

Having only spent a day in Leeds I have to say I was pleasantly surprised. The town centre is filled with lovely looking buildings with plenty of bars and restaurants.

寒 凌
寒 凌
02.02.2018

feel good at this places

Dr. V
Dr. VLondon
27.06.2017

sss

Naplánujte si cestu do země Velká Británie