Liverpool

19. 12. 2018 - 20. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Liverpool patří na základě hodnocení uživatelů The Nadler Liverpool, Staybridge Suites LIVERPOOL a Hotel Indigo LIVERPOOL. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Liverpool přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Liverpool?

9,8
Nadšenci pro historii
8,4
Nadšenci pro noční život
8,3
Studenti
7,7
Trendy cestovatelé
7,0
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (74)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
21.07.2018

There's lots to do and see in Manchester, but it's a quick one-hour trip (or less) to get to Liverpool -- a vibrant city I highly recommend visiting too if you've got the time.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
28.02.2017

I took a train from Manchester to Liverpool for a day trip and walked around the city for about 4 hours. Got to see the bar where Beatles originated.

Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
30.05.2016

A really exciting and vibrant city, Liverpool has some great bars and restaurants to entertain younger visitors. However there is plenty to do for history buffs as well with some fantastic museums such as the World Museum and The Museum of Liverpool in the impressively designed waterfront building. Two amazing cathedrals round out the sights in this dynamic city.

jen  shu
jen shuNew Delhi
16.10.2015

Liverpool is known for a few things: football, the Beatles and history. scousers are a proud lot who have seen their city come back from hard times. the city has an optimistic attitude and is quite beautiful as well.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie