Liverpool

5. 2. 2020 - 6. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Liverpool patří na základě hodnocení uživatelů Epic Apart Hotel - Duke Street, Aparthotel Adagio Liverpool City Centre a Liverpool Marriott Hotel City Centre. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Liverpool přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Liverpool

od 1 467 Kč
od 1 916 Kč
od 7 363 Kč

Co říkají cestující o městě Liverpool?

9,8
Nadšenci pro historii
9,4
Nadšenci pro noční život
7,8
Cestující rodiny
7,4
Studenti
7,0
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (86)
charles mc gann
charles mc gann
23.11.2018

jaké nádherné město, super lidé a skutečný cíl zadku, hudba, místa k vidění, nakupování a opravdu skvělé město.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
21.07.2018

There's lots to do and see in Manchester, but it's a quick one-hour trip (or less) to get to Liverpool -- a vibrant city I highly recommend visiting too if you've got the time.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
28.02.2017

I took a train from Manchester to Liverpool for a day trip and walked around the city for about 4 hours. Got to see the bar where Beatles originated.

Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
30.05.2016

A really exciting and vibrant city, Liverpool has some great bars and restaurants to entertain younger visitors. However there is plenty to do for history buffs as well with some fantastic museums such as the World Museum and The Museum of Liverpool in the impressively designed waterfront building. Two amazing cathedrals round out the sights in this dynamic city.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 604 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Liverpool je duben, kdy průměrná cena činí 3 203 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 023 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Liverpool je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,4 °C/41,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,2C/70,2F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 2,0 °C/35,6 °F.
Nejbližší letiště u města Liverpool je Liverpool (LPL) (11,55 km). K dalším letištím poblíž patří: Manchester (47,76 km)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie