Londýn

17. 1. 2019 - 18. 1. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Londýn patří na základě hodnocení uživatelů Andaz London Liverpool Street, Radisson Blu Edwardian, New Providence Wharf a Radisson Blu Edwardian, Mercer Street. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Londýn přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Londýn

od 3 757 Kč

Co říkají cestující o městě Londýn?

9,8
Nadšenci pro historii
8,9
Nadšenci pro umění a design
8,6
Nadšenci pro jídlo
8,2
Cestovatelé za luxusem
7,6
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (2114)
Mari Almeida
Mari Almeida
14.01.2019

Um lugar que vc fica sem fôlego pela beleza dos monumentos, o clima de rei e rainha, as grande lojas... eu quero voltar

Crise Villanueva
Crise Villanueva
10.12.2018

I loved! It is a beautiful city with a variety of places to visit. The metro is amazing. Of course everyone should visit this city once in a lifetime

Tracey S
Tracey S
26.11.2018

Went to London during an historically hot summer! It was shockingly hot especially on the Tube and ihard to find AC anywhere. Saw the touristy sites like Tower of London and Covent Garden. Especially recommend Camden boat ride.

Diana  Torres
Diana Torres
26.11.2018

I loved it, it had been but not in the Christmas period, the center is all illuminated Oxford street and carnaby have the best lighting.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie