Norwich

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Norwich patří na základě hodnocení uživatelů Mjb Norwich The Beeches Hotel, Old Rectory Hotel, Crostwick a Stay Norwich Apartments Riverside. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Norwich přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Norwich?

9,8
Nadšenci pro noční život
9,6
Cestující rodiny
7,6
Nadšenci pro historii
7,6
Nadšenci pro jídlo
7,3
Wellness
Hodnocení členů (10)
Tommy Copplestone
Tommy CopplestoneDereham
06.01.2017

i go to city college in norwich so i have time to look round norwich and it is a lovely place to live and shop because there is lots to do in norwich like visit the castle

Taiwo Adepoju
Taiwo AdepojuLagos
12.03.2016

One of the most peaceful city in the United Kingdom.

Julian S
Julian SThornton Cleveleys
13.12.2015

NORWICH city centre is easy to walk around and has a river at its heart. It has superb shopping, lively restaurants, bars and nightlife and a heritage that is a delight to explore. Its landmarks include the majestic Norman Cathedral, the domineering Castle and City Hall’s clock tower. Art lovers should make their way to the Sainsbury Centre. The city has the largest undercover market in Europe, Norwich Market as well as many museums and theatres, ancient pubs, cobbled streets such as Elm Hill, great historic buildings and half-timbered houses. The City of Norwich Aviation Museum (12 miles) is located outside the city centre with parking facilities.

Yvonne Clover-Lambert
Yvonne Clover-LambertSurbiton
23.06.2012

Naplánujte si cestu do země Velká Británie