Pitlochry

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pitlochry patří na základě hodnocení uživatelů Ellangowan House Bed and Breakfast, Willows Cottage a Garry Cottage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pitlochry přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Pitlochry?

9,8
Cestující rodiny
9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Baťůžkáři
Hodnocení členů (5)
Peter Syme
Peter SymeAberuthven
05.09.2013

Pitlochry is a buzzing little Scottish Town just of the main trunk road heading to the north of Scotland. It has been a tourist destination for many years and has a great range of accommodation and places to eat as well as a well respected theatre. It is the start point of a large 5000 people cycle race every year and it also hosts many other events such as the Enchanted Forest each year.

Veronica Cox
Veronica CoxColchester
06.01.2017

Pitlochry is a very lovely place to visit. There are plenty of nice hotels, guest houses and B&Bs. Lots of nice little shops, places to eat and drink and plenty of things to see and do. At the top of the town there is the railway station, so access to Pitlochry is very good. Quite difficult to park, unless you have a car park at your hotel! An excellent place to use as a base to visit all of the tourist sites in the area.

Ingrid Katz
Ingrid KatzMenlo Park
24.07.2018

Charming little village with nice shops and good cafes and restaurants.

Jennifer Hill
Jennifer HillMiddlesbrough
06.01.2017

Lots to see

Naplánujte si cestu do země Velká Británie