Portsmouth

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Portsmouth patří na základě hodnocení uživatelů Ace One at Gunwharf, Braganza House a Ferry House Lodge. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Portsmouth přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Portsmouth?

9,8
Nadšenci pro historii
8,5
Nadšenci pro noční život
6,8
Nadšenci pro umění a design
6,8
Studenti
Hodnocení členů (20)
Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
05.01.2014

Famous for its dockyards, it is a guaranteed a great day, or even weekend, out. It has a brilliant shopping centre, and it also has a landmark of it's own, Spinnaker Tower, which you can go up, but it does cost a bit.

Catharine Corder
Catharine CorderAustin
27.04.2013

It was a little cold and dreary when we were there in January, but the Victory was worth it.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
18.02.2013

We went here on a cool and rainy day and still enjoyed it. The harbor area with the boats and museums is a great way to spend a couple of hours. There is a shopping area next door where we had lunch and walked around the stores. Would have spent more time except the rain picked up and we went back to the train. Oh, the train is an easy way to get here from London.

Angela Nance
Angela NanceRoanoke
06.01.2017

WENT THERE WHILE SERVING THE NAVY, LOT TO DO THERE, AND A FUN PLACE TO VISIT.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie