Severní Irsko

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Severní Irsko patří na základě hodnocení uživatelů Albany Lodge, Marlagh Lodge a The Park Avenue Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Severní Irsko přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Severní Irsko?

9,8
Cestující rodiny
8,5
Nadšenci pro jídlo
8,5
Na služební cestě
8,5
Sólo cestovatelka
8,1
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (11)
Luksa F
Luksa F
01.03.2018

I was living in Northern Ireland for 6 months and I really loved it. I was kinda sad that I had to go, but hopefully I'm still gonna visit again sometime. People were nice, friendly and I did not see a lot of tourists, I have seen the local people only. It was amazing to live there and I definitely recommend to visit Northern Ireland because it's something else.

Maggie Techert
Maggie Techert
06.01.2017

I loved Northern Ireland. The people were very friendly, it wasn't too touristy and I think the scenery is most beautiful. I preferred the coastline here better than the Ring of Kerry.

Ella Santos
Ella SantosLaoag City
06.01.2017

my friend invite me to visit them and i'm so excited to see this country.i'm sure there is a lot of beautiful spot and enjoy.

Patti Lee
Patti LeeReading
06.01.2017

The Glens of Antrim National Park in the rain is the greenest place on earth and the raging waterfalls are so powerful

Naplánujte si cestu do země Velká Británie