St. Andrews

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě St. Andrews patří na základě hodnocení uživatelů Scooniehill Guest House, St Andrews Forest Lodges a Doune Guest House. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě St. Andrews přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě St. Andrews?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Nadšenci pro jídlo
7,6
Trendy cestovatelé
7,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (16)
Tim K
Tim KBedford
17.04.2017

Chilling on a Sunday for a lovely walk down the beach, followed by something to eat in one of the may restaurants or cafes... a beautiful town to visit!

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
26.01.2015

St. Andrews ia near the beach and very beautiful there. You can see the oldest Golf club and University of St. Andrews. Of course, you will not missed the castle though it is old and nobody lived there anymore.

Hilary McCarthy
Hilary McCarthyOmagh
06.01.2017

A relaxing, picturesque and friendly town. The skies were liquid blue.......a colour that I have only ever seen in Scotland.

Casey
CaseyOakland
06.01.2017

Beyond the golf, there is a world-class university (and some top-notch beaches too!)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie