Stoke-on-Trent

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stoke-on-Trent patří na základě hodnocení uživatelů Chervil View, Queens Court Apartments 11 a Hartshill Accommodation. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stoke-on-Trent přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Stoke-on-Trent?

Hodnocení členů (4)
Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
31.05.2016

This town is grim. There are some nice places nearby such as Trentham Estate and the Monkey Forest but Stoke itself is not worth visiting.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
15.02.2015

Only came to visit the town hall for a ballroom competition, but the King's Hall inside was rather nice. However, there didn't seem to be too much in the town, but I didn't have a chance to fully explore what was really here. So I shall have to visit again.

Margaret Distefano
Margaret DistefanoStoke-on-Trent
15.07.2012

Soon Lian
Soon LianUnited States
26.07.2013

Naplánujte si cestu do země Velká Británie