Swansea

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Swansea patří na základě hodnocení uživatelů Lovely Apartment, Marina Villas Apartment with Marina Views a Uplands, Swansea. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Swansea přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Swansea?

9,8
Nadšenci pro historii
7,5
Studenti
Hodnocení členů (13)
Alix F
Alix FEdinburgh
22.03.2017

Lovely small coastal city with a big university population that keeps things lively.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
28.07.2013

A fairly nice city, second largest in Wales and it has everything in it to be a very lively city.

Rhydian Prismick
Rhydian PrismickSwansea
06.01.2017

Swansea is the second largest city in South Wales. It is a pleasant city with lots of accommodation to choose from. There are plenty of shops, restaurants and nightlife to keep you entertained. It is the gateway to the Gower and is great for a weekend away.

Veronica Cox
Veronica CoxColchester
06.01.2017

Swansea is a nice town, in South Wales. It is situated on the Swansea Bay and has a lot of Bed and Breakfast, Guest Houses and Hotels to choose from if you wish to stay there. The town centre has lots of shops, restaurants and bars, so there's plenty to do. The seaside is nice, too. There's also a lot of places of historical interest in Swansea. Definitely worth a visit. Good for a weekend away.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie