Caracas

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Caracas patří na základě hodnocení uživatelů Lidotel Centro Lido Caracas, Cayena Caracas a JW Marriott Hotel Caracas. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Caracas přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Caracas

od 1 907 Kč
od 1 639 Kč
od 2 652 Kč

Co říkají cestující o městě Caracas?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,0
Nadšenci pro historii
8,5
Nadšenci pro noční život
7,8
Zelené cestování
7,3
Wellness
Hodnocení členů (46)
Gabriela  M
Gabriela M
28.02.2019

Caracas je hlavním městem Venezuely, ale Venezuela není jen Caracas, je to jako Madrid ve Španělsku, není to celé Španělsko ... ve Venezuele je sníh, panenské pláže, duny, solná lůžka, vše záleží na plánech, které máte Venezuela je mezi 15 levnějšími zeměmi na cestování

Camila Angulo
Camila AnguloCaracas
06.01.2017

Beautiful city with its problems but giving the best of itself, beautiful landscapes

Elizabeth Oropeza
Elizabeth OropezaLima, Peru
01.12.2014

According to Frontline World, tourism is Venezuela's second most profitable industry. A large portion of the visitors vacation in the South American country's capital city, Caracas. With four million residents, Caracas is the most populated city in the nation. It also serves as economic, political and commercial center. It's nestled under the 7,800-foot Avila Mountain and located close to the Caribbean Sea, giving it a variable climate. The city features an assortment of fine dining, cultural and historical museums, parks and activities.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNazvá
06.01.2017

For a second grader who had never been abroad before, Caracas was just about as exotic as he could imagine - the Amazon full of piranas and anacondas kept only at bay by the four stars of luxury his father's oil company provided. Tales of guerillas in the jungle making nightly incursions into the expat compounds, combined with a ruthless older brother and an unlimited gullibility made Caracas seem like the most dangerous place on earth back in 1979. Now that the oil fields have been expropriated and Chavez's iron fist is in just about everything, things seem to have calmed down 'un poco' since the late 70's.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 834 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Caracas je duben, kdy průměrná cena činí 1 728 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 490 Kč za noc. To je o 7 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 379 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Caracas je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 25,8 °C/78,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle září s průměrnou teplotou 32,9C/91,2F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 22,0 °C/71,6 °F.
Nejbližší letiště u města Caracas je La Guaira (LAG) (12,59 km). K dalším letištím poblíž patří: Caracas (15,98 km)

Naplánujte si cestu do země Venezuela