Banmethuot

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Banmethuot patří na základě hodnocení uživatelů Coffee Tour Resort, Sai Gon Ban Me Hotel a Ngoc Mai Guesthouse. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Banmethuot přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Banmethuot

od 477 Kč
od 596 Kč
od 895 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 239 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Banmethuot je srpen, kdy průměrná cena činí 537 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 298 Kč za noc. To je o 28 % méně než průměrná cena za noc ve výši 383 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Banmethuot je Ban Mê Thuột (BMV) (8,90 km).

Naplánujte si cestu do země Vietnam