Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Adria Arways jsou národními leteckými aeroliniemi Slovinska. Operuje na více než dvaceti leteckých linkách a její letecká flotila čítá na deset moderních letadel. Již od roku 1996 je partnerem společnosti Lufthansa a od roku 2004 je členem Star Alliance. S Adria Arways můžete letět do destinací jako Manchester, Brusel, Moskva, Praha či Frankfurt na pravidelných linkách. Mimo to Adria nabízí také sezónní charterové lety do téměř desíti míst v Řecku, a dále do Španělska, Egypta, Maroka, Turecka a Kuvajtu.

Proč letět s Adria

Odbavení

Se společností Adria si můžete zabukovat letenku na jejích webových stránkách, přes telefon, osobně v pobočce Bulgaria Air nebo skrze cestovní kancelář bez poplatku. Nakoupit letenku můžete ihned s kreditní či debetní kartou VISA a Master card. Platby v hotovosti anebo úhrada bankovním transferem je bez problémů přijímána v kancelářích Adria. Odbavit se můžete i online a to 24 hodin až 60 minut před odletem vašeho letadla. V tomto případě si stačí vytisknout palubní lístek a dostavit se na letiště nejpozději 40 minut před odletem vašeho letadla (pokud cestujete bez zavazadel). Tato služba je k dispozici na těchto letištích: Brusel, Frankfurt, Lublaň, Lodž, Mnichov, Podgorica, Priština, Sarajevo, Sofie, Tirana, Vídeň, Varšava a Curych.

Zavazadla

Pro bezplatně přepravená zavazadla platí následující limity. Pokud cestujete ekonomickou třídou, můžete mít na palubě zavazadlo o hmotnosti až 23 kilogramů a o celkové velikosti 153 centimetrů (VxŠxD). V případě byznys třídy můžete mít zavazadla dvě, každé o váze až 32 kilogramů a o stejné velikosti. U pravidelných charterových letů je limit jedno zavazadlo o váze 23 kilogramů a o maximálním rozměru 185 centimetrů. Příruční zavazadlo je omezeno na 8 kilogramů a maximální velikosti 55 x 40 x 23 centimetrů.

Sedadla

Při online odbavení můžete zkontrolovat dostupnost sedadel ve vašem letadle a případně si zarezervovat vlastní dle vašeho přání.

Poplatky

V závislosti na vaši destinace se za nadměrná zavazadla účtuje poplatek 5 - 10 EUR za kilogram.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.