Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Germanwings je německá nízkonákladová letecká společnost vlastněná společností Lufthansa sídlící v Kolíně nad Rýnem. Nabízí nízké ceny, komfortní a bezpečné lety do více než sta destinací v Evropě, Severní Africe a v Izraeli včetně atraktivních míst jako Tenerife, Soluň, Korsika, Faro a další.

Proč letět s Germanwings

Odbavení

Letenku si můžete zarezervovat klasicky online, skrze mobilní aplikaci, po telefonu, anebo osobně na letišti. Učinit tak můžete až do doby 30 minut před odletem. Přepážky se otevírají 2 hodiny před odletem a společnost doporučuje dostavit se k odbavení alespoň 90 minut před odletem.

Zavazadla

Příruční zavazadlo je váhově omezené 8 kilogramy a rozměry 55x40x20 cm. Skládací vaky na obleky mohou mít rozměry 57x54x15 cm. Každý pasažer může přepravit až 5 zavazadel, přičemž žádné nesmí překročit váhu 32 kilogramů. Při koupi letenky SMART máte v ceně jedno zavazadlo do váhy 23 kg zdarma a v případě letenky BEST jsou to zavazadla dvě.

Sedadla

Sedadlo si můžete vybrat při rezervaci online a nebo u samoobslužného kiosku na letišti, a to bez poplatků.

Poplatky

Administrativní poplatek při odbavení činí 560 korun. Poplatek za placení kreditní kartou nebo skrze PayPal činí 277 korun. Změna letenky je možná za poplatek 1680 korun až do doby 30 minut před odletem. Za nadměrná zavazadla se platí 1400 korun. Cena za přepravu zvířat je 1120 korun.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.