Mapa

lety HOP!

Société HOP! je značka regionálních dceřiných společností francouzské aerolinie Air France. HOP! sdružuje společnosti Airlinair, Brit Air a Régional. Značka byla vytvořena proto, aby mohla lépe konkurovat ostatním nízkonákladovým linkám v Evropě. Letecká společnost nabízí své lety do 50 destinací ve Francii i v jiných evropských státech. Hlavní základny má HOP! na letišti Orly v Paříži a na letišti Saint Exupéry v Lyonu. S těmito základnami spojuje především všechna větší francouzská města. Leteckou flotilu aerolinie tvoří celkem 88 letadel. Od roku 2013 létá společnost mezi Prahou a Lyonem.

Proč letět se společností HOP!

Odbavení

Odbavení na letišti začíná 2 hodiny před odletem. Check-in si můžete provést sami v automatickém kiosku. Online odbavení se spouští 30 hodin před časem odletu. Můžete se tak odbavit ještě z pohodlí domova, vybrat si místo v letadle a letenku si sami vytisknout. Nemáte-li k odbavení zapsané zavazadlo, lze po příjezdu na letiště přistoupit přímo k bezpečnostní kontrole. Poslední možností je stažení mobilní aplikace HOP! Air France, která je k dispozici pro operační systémy Android i iOS.

Zavazadla

U nízkonákladové aerolinie HOP! je vám zdarma k dispozici příruční zavazadlo s rozměry 55x35x25cm a hmotností 12kg. Při nedodržení povolených rozměrů bude vaše zavazadlo nekompromisně odesláno do zavazadlového prostoru. Příruční zavazadlo vám může být odebráno i při splnění povolených rozměrů. Společnost si vyhrazuje toto právo, neboť letadla HOP! jsou velmi malá. Zavazadlo vám však bude předáno při výstupu z letadla ještě na přistávací ploše, a tak se nemusíte o své věci strachovat. U tarifů Basic a Promo není v ceně letenky zahrnuto odbavené zavazadlo. To si budete moci přikoupit online za 15EUR. Na letišti je cena 30EUR. Zapsané zavazadlo musí mít max. hmotnost 23kg a součet rozměrů do 158cm.

Sedadla

Sedadla si není možné vybrat s předstihem. Budete si je však moci zvolit zdarma během vašeho check-inu.

Rezervační poplatky

Poplatek za rezervaci letenek online je 1 nebo 3EUR. Při zakoupení palubních vstupenek po telefonu zaplatíte 25EUR. Na pobočce na letišti je cena 30EUR. Poplatek za změnu datumu, času letu nebo destinace je u tříd Basic, Promo, Basic+ a Smart 50 nebo 70EUR. Při změně musíte zaplatit také rozdíl cen letů. U tarifu Flexi zaplatíte pouze tento rozdíl bez poplatku za změnu.

Služby na palubě

Lety společnosti HOP! jsou velmi krátké, a proto nejsou na palubě nabízeny extra služby. Letušky vám bezplatně podají nápoje a malou sušenku. V malých letadlech není k dispozici zábavní palubní systém ani připojení k wifi. Teplé občerstvení si můžete objednat předem za poplatek. Za 15EUR si můžete dopřát menu od prvotřídních kuchařů oceněných hvězdou Michelin.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.