Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Jet Airways jsou druhou největší indickou leteckou společností. Provozuje přes tři tisíce letů denně mezi více než sedmdesáti destinacemi po celém světě. Společnost sídlí v Bombaji a silné zastoupení má také v Bruselu. Jejich flotila čítá na 117 letadel, jejichž průměrný věk je jen něco málo přes pět let. Většinou se jedná o moderní stroje Boeing. Jet Airways provozuje lety mezi více než padesáti destinacemi v Indii a dalšími dvaceti v dalších devatenácti státech světa. Mezi ně patří Abú Dhabí, zmíněný Brusel, Johannesburg, Milán, New York, Toronto či Paříž.

Proč letět s Jet Airways

Odbavení

Jet Airways nabízejí mnoho možností odbavení. Vedle standardního odbavení na letišti se můžete nechat odbavit pomocí automatického kiosku, online z pohodlí svého domova, nebo prakticky kdekoliv se svým mobilním telefonem. Můžete tak učinit 48 hodin až 2 hodiny před odletem. Pro online odbavení stačí jen vytisknout palubní lístek doma či ve své kanceláři. Samo-odbavovací kiosek můžete využít, pokud máte jen příruční zavazadlo, na letištích v Bombaji, Dillí, Chennai, Hyderabadu a v Chandigarh a ihned si vytisknout vlastní palubní lístek. Pro mezinárodní lety se přepážky na letištích otevírají 3 hodiny a uzavírají hodinu před odletem.

Zavazadla

Váhové limity pro zavazadla se velmi liší podle typu členství u Jet Airways a délce letu. Zpravidla máte možnost mít se sebou dvě zavazadla k odbavení, každé o váze až 23 kilogramů. U dětí je to pak zavazadlo jedno. U každého z druhů prémiového členství pak můžete mít zavazadla tři. Pokud cestujete některou vyšší třídou, je limit dále navýšen o jedno zavazadlo. Za těžší zavazadla se v ekonomické třídě účtuje poplatek 40 GBP a to až do váhy 32 kilogramů. Za každé další zavazadlo nad povolený počet je účtován poplatek 140 GBP. Za nadměrné zavazadlo pak 150 GBP (povolený rozměr je maximálně 25 x 55 x 35 cm). Na webových stránkách dopravce si můžete snadno zkontrolovat limity podle destinace a třídy, kterou letíte.

Sedadla

Pokud v Indii využíváte vnitrostátní lety nebo cestujete do některých destinací v Asii, můžete si vybrat sedadlo dle vlastní preference za poplatek. K výběru jsou sedadla standardní a komfortní. Služby můžete využít na letištích či v kancelářích Jet Airways.

Poplatky

Poplatek za platbu kreditní kartou činí 4.50 GBP a je nevratný. Pokud odlétáte z Bombaje nebo z Dillí, nebo cestujete do těchto destinací, je nutné také zaplatit další poplatek, který se pohybuje zhruba od 10 do 25 USD pro mezinárodní lety a od 5 do 10 USD pro vnitrostátní lety.

Jet Airways

4,0/5
Na základě 2255 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět s Jet Airways

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.