Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Pegasus Airlines je turecká nízkonákladová letecká společnost sídlící v Istanbulu. Vlastní přes padesát letadel, převážně typu Boeing. Létají do mnoha destinací po celé Evropě a Turecku. Jsou výhodnými aeroliniemi, pokud například cestujete do Turecka na dovolenou.
 

Proč letět s Pegasus Airlines

Odbavení

Se společností Pegasus Airlines můžete letenky pohodlně nakoupit online platebními kartami Visa a Master Card. Poté si můžete vytisknout palubní lístek nebo si jej do sedmi dnů od koupě letenky vyzvednout v kancelářích Pegasus Airlines. Rezervaci nelze přesunout na jinou osobu. Nelze ani měnit jméno, na které byla rezervace vyřízena. Rezervaci nelze změnit či zrušit ani nelze žádat o vrácení peněz po plánovaném odletu. Letenky u vybraných letů lze koupit až 30 minut před odletem. Ve stejnou dobu se však uzavírají přepážky k odbavení a poté již není možno nastoupit do letadla. U mezinárodních letů se přepážky uzavírají 45 minut před odletem.

Zavazadla

Každý pasažér si smí vzít na palubu jedno příruční zavazadlo o váze až 8 kilogramů a rozměrech 20 x 40 x 55 centimetrů. V případě, že již na palubě letadla na ně nezbude místo, zachází se s nimi jako s odbavenými zavazadly. Zavazadla k odbavení jsou, v souladu s evropskými směrnicemi, omezena maximální váhou 32 kilogramů. Bezplatný limit je však nastaven na 15 kilogramů u vnitrostátních letů a 20 kilogramů u mezinárodních letů. Děti do dvou let mohou mít zavazadlo do deseti kilogramů v obou případech. Za těžší zavazadla si můžete připlatit a to v blocích 5, 10 a 20 kilogramů.

Sedadla

Sedadla si můžete vybrat podle svého přání (a dostupnosti) při koupi letenky. Je možné, že kvůli různým okolnostem nebudete moci být usazeni do sedadla dle svého výběru. V těchto případech budete odškodněni.

Poplatky

Poplatek za rezervaci letenky je 5 EUR u mezinárodních letů a 7 TRY (tureckých lir) u vnitrostátních letů.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.