Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

SATA je portugalská společnost se základnou na Azorských ostrovech. Letá do portugalských oblastí včetně Madeiry a Kapverd, dále do hlavních evropských měst, z nichž nejblíže Česku leží Mnichov, a do dvou destinací ve Spojených státech amerických a dvou v Kanadě. SATA je hrdá na svůj zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Proč letět se společností SATA

Odbavení

Odbavení online je k dispozici již 48 hodin před plánovaným časem odletu a je potřeba si palubní lístek vytisknout. U mobilního odbavení si ho stačí uložit a ukázat na letišti a služba je možná již 72 hodin před odletem. Můžete se také odbavit až přímo na letišti, a to u samoobslužného kiosku nebo u přepážky.

Zavazadla

Příruční zavazadlo je ve třídě Economy limitováno 1 kusem a maximální vahou 8 kg. Součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm. V případě odbaveného zavazadla je dovoleno až 20 kg. Pokud cestujete s dětmi, kočárek a dětská židlička jsou v zavazadlovém prostoru přepravovány zdarma. Na zavazadlo připevněte lístek se svým jménem a telefonním číslem.

Sedadla

U vnitrostátních a evropských letů si sedadlo můžete předem vybrat zdarma, u letů do Severní Ameriky je služba poskytována za poplatek 16 EUR nebo 20 USD. Pokud máte zájem o komfortní sedadlo, je poplatek vyšší a vztahuje se i na krátké lety.

Poplatky

V případě změny nebo zrušení letu jsou všechny taxy vratné, refundace ceny letenky pak závisí na konkrétním případě. O vrácení peněz nejde požádat online, je třeba se obrátit na zákaznickou linku společnosti. U tříd Light a Smart je možná změna, ale ne zrušení letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.