Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Singapurské aerolinie operují z letiště Changi. Jsou jednou z největších leteckých společností v Asii, zaměřují se především na oblasti jižní a jihovýchodní Asie. Jejich velice moderní letecký park zahrnuje největší dopravní letadla Airbus A380, z nich některé jsou upraveny tak, aby odpovídaly nárokům na komfort i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoký standard Singapore Airlines poznáte na více než šedesáti destinacích na šesti kontinentech. Singapore Airlines byly od svého založení jednou z nejinovativnějších společností a se svou vyhlášenou péčí o zákazníky jsou jednou z nejrespektovanějších společností.

Proč letět se Singapore Airlines

Odbavení

Na webových stránkách Singapore Airlines si můžete jednoduše zabukovat let a zde také můžete spravovat své letenky, změnit čas letu nebo jej třeba i zrušit. Online odbavení je k dispozici u vybraných letů 48 až 2 hodiny před odletem. Stačí si jen vytisknout palubní lístek, který vám umožní rychlý přesun do letadla. Je třeba také zaplatit rezervační poplatek, jehož cena je odvislá od země, z které odlétáte a tento poplatek se pohybuje od 25 do 75 USD.

Zavazadla

Povolený váhový limit zavazadel je 50 kilogramů. Pokud jste členem KrisFlyer Elite Gold / Star Alliance Gold klubu, je tento limit až 70 kilogramů. Jednotlivé zavazadlo nesmí překročit váhu 32 kilogramů. U malých dětí je tento limit stanoven na deset kilogramů. Jako příruční zavazadlo můžete mít jeden až dva kusy o maximální váze 7 kilogramů (záleží na tom, jakou třídou letíte). Samozřejmě si můžete připlatit za nadstandardní zavazadla. Tento poplatek činí 10 až 70 USD za kilogram, přičemž záleží na tom, odkud a kam letíte. Pro podrobnější informace vyhledejte tabulku na webových stránkách Singapore Airlines.

Sedadla

Sedadlo si můžete vybrat dle vlastní preference při online bukovaní letenky. Pokud navíc cestujete vyšší třídou, můžete požádat o specifické sedadlo kdykoliv. Užijte si také z bohaté nabídky pokrmů a nápojů dle vašeho přání, které Vám budou servírovány na palubě.

Poplatky

Servisní poplatek za bukování letenky činí 25 až 75 USD, což se liší podle země, odkud odlétáte. Každá země má svá specifická pravidla zahrnující jaké daně a v jaké výši budou připočteny k ceně Vaší letenky. Vždy se prosím informujte o výši těchto příplatků, které jsou vždy specifické pro zemi, z níž cestujete.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.