Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Thomas Cook, britská charterová letecká společnost, má sídlo v Manchesteru a létá do oblíbených prázdninových destinací. Za rozumnou cenu se můžete vypravit do oblíbených středomořských míst, ale také do několika zemí v Africe, zvláště té severní, do Karibiku, do Indie nebo USA. V zimě společnost vypravuje letadla do evropských měst s přístupem k populárním lyžařským centrům. V České republice můžete s touto aerolinkou letět z Prahy, Brna a Ostravy, poblíž jsou odlety i z Vídně a Bratislavy.

Proč letět se společností Thomas Cook

Odbavení

Po dokončení rezervace vám přijde potvrzení na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli. Již nemusíte nic tisknout, na letišti nebudete potvrzení o rezervaci potřebovat, stačí vám platný cestovní pas, jehož údaje jste při rezervaci uvedli. Pokud jste si let objednali přes turistickou kancelář, potvrzení bude zasláno jim. U některých letů je k dispozici odbavení online a vytisknutí palubního lístku předem. Zkontrolujte si prosím konkrétní možnosti přímo u aerolinky.

Zavazadla

Příruční zavazadlo může vážit až 6 kg a může být pouze jedno. Odbavené zavazadlo si rezervujte předem na internetu, vyhnete se tak 40% příplatku na letišti. Maximální váha je 20 kg u mezinárodních letů a 23 kg u letů v rámci USA. Poplatek při rezervaci online se pohybuje mezi 20 a 30 GBP v závislosti na délce letu, u letů po USA je jedno odbavené zavazadlo již v ceně letenky.

Sedadla

Výběr a rezervace zavazadla jsou možné za poplatek 6,50─14 GBP za osobu a cestu v závislosti na délce letu. Sedadla s větším prostorem pro nohy jsou dostupná za 15 GBP na osobu a cestu. Sedadlo si můžete rezervovat kdykoli během nákupu letenky, ale i po jeho dokončení.

Poplatky

Změna jména je možná až do okamžiku odbavení a do 80─25 hodin před odletem (v závislosti na délce letu). Poplatek za osobu a změnu je 35 GBP. U změny letu jsou výše poplatku i časové omezení stejné. Zrušení letu nebo změna při nesplnění uvedených podmínek nejsou možné.

Thomas Cook Airlines

4,5/5
Na základě 10911 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět se společností Thomas Cook

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.