Mapa

Lety aerolinie UP

Letecká společnost UP je izraelská nízkorozpočtová aerolinie, která byla založena v roce 2004. Její první linky směřovaly do Berlína, Budapešti, Prahy a dalších několika destinací. Společnost založila izraelská aerolinie El Al s cílem posílit některé trasy do Evropy. Firma má k dispozici pouze čtyři boeingy 737 s kapacitou 180 cestujících. Hlavní základnu má na letišti v Tel Avivu. Díky této společnosti máte možnost sehnat levné letenky do Izraele.

Proč letět se společností UP

Odbavení

U tarifů UP Basic a UP Flexi je odbavení u přepážky na letišti zpoplatněno částkou 10USD. Zaplatit můžete v hotovosti nebo platební kartou. V odbavovacím kiosku nebo na internetu je check-in zdarma. Online check-in z pohodlí domova vám ušetří čas i peníze. Tento způsob odbavení se zpřístupní 24 hodin před letem. Palubní vstupenku si sami vytisknete a na letišti přistoupíte přímo k bezpečnostní proceduře. Cestujete-li se zapsaným zavazadlem, zanecháte ho na přepážce pro příjem zavazadel, tzv. „Drop off“. Další možností je využít mobilní aplikaci UP, kterou si stáhnete zdarma v iTunes nebo Google Play.

Zavazadla

Zdarma si mohou cestující UP vzít do letadla příruční zavazadlo s rozměry 56x45x25cm a váhou, která nepřekročí 8kg. Pokud vaše palubní zavazadlo překročí povolené rozměry, budete jej muset odbavit jako zapsané. U tarifu UP Basic si budete nuceni za odbavené zavazadlo připlatit. Cena online v jednom směru je 45USD. Při platbě na letišti zaplatíte 80USD, a proto si svá zavazadla zaplaťte dopředu. Do destinace Larnaca je cena 35USD/70USD. U cestovních tarifů UP Flexi a UP Smart máte zavazadlo do 23kg v ceně letenky. Za sportovní vybavení zaplatíte 70USD.

Sedadla

S tarifem UP Basic si musíte za výběr sedadla v letadle připlatit 12USD. U ostatních cestovních tříd máte volbu místa v ceně. Pokud si sedadlo nezvolíte, bude vám automaticky přiděleno náhodně při odbavení. Sedadlo s větším místem na nohy vás bude stát 40USD.

Rezervační poplatky

Za změnu letenky je vám účtován poplatek 50USD a rozdíl v ceně letů, v případě, že je váš nový let dražší. U nejnižší třídy Basic vám bude navíc účtován další poplatek 55USD. U letenek s tarify Basic a Flexi není možné změnit cílovou destinaci nebo je zrušit.

Služby na palubě

V cestovní třídě Economy nemají pasažéři v ceně letenky zahrnuto občerstvení. Jídlo a nápoje si však můžete na palubě letadla zakoupit. Např. sendvič stojí 7USD. Na výběr jsou také saláty, muffiny a další pochutiny. Za kávu zaplatíte 3USD. Ve třídě Economy Plus vám je občerstvení nabízeno bezplatně. Cestující třídy Economy UP Flexi a UP Smart si mohou změnit třídu na Economy Plus za 60USD.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.