Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Virgin Atlantic je sedmý největší britský letecký dopravce. Společnost byla založena v roce 1984 se záměrem umožnit letecké spojení mezi Londýnem a Falklandami. Brzy se však rozrostla a v roce 2012 přepravila již přes pět milionů lidí mezi třiceti destinacemi. Moderní flotila letadel umožňuje komfortní a bezpečnou přepravu na linkách mezi Londýnem, Atlantou, Pekingem či Kapským městem.
 

Proč letět s Virgin Atlantic

Odbavení

Odbavovací časy se liší podle letiště, ze kterého odlétáte, avšak vždy buďte přítomní na letišti alespoň dvě hodiny před odletem a u odbavovací brány svého letu nejméně třicet minut před startem letadla. Online odbavení je otevřeno 24 hodin až 2 hodiny před odletem u mezinárodních letů a 24 hodin až hodinu u vnitrostátních letů v Británii. Letenku si však můžete v pohodlí domova zarezervovat na webových stránkách Virgin Atlantic. Můžete si také upravit jaké sedadlo preferujete a upravit množství zavazadel k odbavení.

Zavazadla

Limit na příruční zavazadla je jedno zavazadlo o váze až 10 kilogramů. V případě vyšší třídy jsou to zavazadla dvě o maximální váze 16 kilogramů. Můžete si připlatit za další zavazadla. Poplatek činí 55 GBP za první a 120 GBP za druhé zavazadlo, pokud se odbavujete online. Na letišti tento poplatek činí 65 a 140 GBP. Rozměrově je zavazadlo omezeno velikostí 90 x 75 x 43 cm.

Sedadla

Společnost Virgin Atlantic umožňuje výběr preferovaného sedadla, což je výhodné, pokud cestujete s přáteli nebo s rodinou. Poplatek za rezervaci sedadla činí 25 GBP. Pamatujte však, že z různých důvodů není vždy možno vybrat si libovolné sedadlo.

Poplatky

V případě jakýchkoliv poplatků za platbu kreditní kartou nebo jiných příplatků budete vždy včas upozorněni společností. Poplatky jsou vždy účtovány v měně země, ze které odlétáte. V případě změny letenky se u plně flexibilních letenek neúčtuje žádný poplatek. V jiných případech je účtována částka 30 GBP.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.