COVID-19 Map

COVID-19 – cestovní informace

Použijte živou mapu – zkontrolujte cestovní omezení a karanténní povinnosti při cestě do jakékoliv destinace. Kdykoliv se něco změní, upozorníme vás.

Zobrazit živou mapu

Levné letenky do Göteborg

Nabídky last minute letů do destinace Göteborg

Nikdy není pozdě na rezervaci vaší cesty. Využijte těchto last minute letů za nejlepší cenu.
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Najděte nejvýhodnější čas k odletu do destinace Göteborg

Netrváte na pevném termínu? Najděte měsíc – nebo dokonce i den – kdy za letenku do destinace Göteborg zaplatíte nejmíň.

Zobrazit další měsíce

Letiště ve městě Göteborg

Hledáte co nejlepší let? Ve městě Göteborg a okolí jsou 3 letiště.

Gothenburg Save

9 km od centra města Göteborg
Nejbližší

Gothenburg Landvetter

19 km od centra města Göteborg
Nejlevnější
od 300 Kč
Hledat lety

Trollhattan Vanersborg

71 km od centra města Göteborg

Přímé lety do destinace Göteborg

Chcete letět bez mezipřistání do destinace Göteborg? Najděte ideální trasu s leteckou společností 1.

  • Průměrná délka přímého letu1 hodina 36 min
  • Nejlevnější přímý zpáteční let380 Kč
  • Počet letů týdně3
Letecké společnosti s přímými lety do destinace
Ryanair
Najděte přímé lety

Často kladené otázky

Švédsko má momentálně přiměřená cestovní omezení. Cestovat sem můžete, ale může být vyžadován test na COVID-19 a při příjezdu i po návratu je povinná karanténa. Snažíme se poskytovat co nejpřesnější informace, ale situace se může dost rychle změnit. Na živé mapě COVID-19 se podívejte na aktuální cestovní omezení, která má Švédsko, a přihlaste se k odběru nejčerstvějších informací.
V destinaci Göteborg jsou 2 letiště: Göteborg Landvetter a Göteborg Säve.
Letecké společnosti SAS, Etihad Airways, Austrian Airlines, Lufthansa, Virgin Atlantic, Ryanair, United a BRA létají přímo do destinace Göteborg.
Nejlevnější měsíc pro let do destinace Göteborg je červen.
Porovnáváme za vás každou cenovou nabídku z více než 1200 aerolinií a cestovních kanceláří, takže vy nemusíte. Pokud víte, že chcete vyrazit do destinace Göteborg, ale ještě nejste připraveni, nastavte si upozornění na cenu. Dáme vám vědět, když se změní.

Let do destinace Göteborg

Informace, které byste před odletem měli vědět.

Nejlevnější let

380 Kč

Průměrná délka letu

1 hodina 36 min

Nejlevnější měsíc k odletu

června

Nejoblíbenější letecká společnost

Ryanair

Letů týdně

3

O destinaci Göteborg

Najděte si s námi levné letenky do Göteborg! Rezervace letů pomocí Skyscanner je velmi snadná, rychlá a navíc úplně zdarma!

S pomocí jednoduchého vyhledávacího formuláře si můžete porovnat levné lety do Göteborg. Vyhledávač vám zobrazí širokou nabídku nejrůznějších leteckých společností a cestovních agentur a vy si pak přehledně vyberete nejlevnější letenky. Po vyhledání si letenku do Göteborg hravě zarezervujete již přímo na stránkách konkrétní aerolinky či agentury.

Můžete-li trochu pozměnit termíny letů, Skyscanner vám vyhledá nejlevnější nabídky za daný měsíc. V kolonce datum stačí jen zvolit celý měsíc a naše grafy už vám ukáží nejlepší varianty koupě levných letenek do Göteborg.

Už víte, kde v Göteborg přespat? Podívejte se na akční ceny Skyscanner hotelů. Vyhledáváme z velkého množství ubytovacích zařízení, abychom vám představili tu nejlepší nabídku v Göteborg.

Potřebujete být nezávislí a pohybovat se v Göteborg autem? Porovnejte četné možnosti pronájmu Skyscanner automobilů a cestujte levně!

Pokud jste našli výhodnou cenu letů do Göteborg, přidejte si Skyscanner do svých oblíbených záložek a neváhejte se k nám zase vrátit. Vyhledávání i rezervace vaší letenky mezi stovkami aerolinek je zcela zdarma a máte možnost si vybrat let do jedné z tisíců úžasných destinací po celém světě.

Nejste ještě definitivně rozhodnutí, kam vyrazit na zahraniční výlet? Skyscanner vám přináší mnoho levných letů na nejrůznější zajímavá místa, která si snadno zobrazíte ve vyhledávání letů kliknutím do pole „Kam“ a následně výběrem „Kamkoliv“.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.