novinky tipy Skyscanner vyhledávač letů „Kamkoliv“: Jak vyhledat letenky do celého světa? 🗺️

Všechny články

Skyscanner vyhledávač letů „Kamkoliv“: Jak vyhledat letenky do celého světa? 🗺️

Chcete najít nejlevnější letenky z letiště ve vašem okolí? Skyscanner vyhledávač „Kamkoliv“ vám umožní nahlédnout na nejrůznější destinace z vámi vybraného letiště. Okamžitě tak uvidíte nejlevnější nabídky letů a získáte inspiraci pro váš další výlet nebo dovolenou.

Jak hledat lety „Kamkoliv“?

Krok 1: Zadejte místo odletu

Můžete zadat název letiště nebo města. Pokud jste se svým odletem více flexibilní, zadejte celou zemi. Zadáte-li např. „Česká republika“, zobrazí se vám ten nejlevnější let daný den nebo měsíc, ať už je v Praze, Brně nebo Ostravě.

Skyscanner vyhledávač letenek „Kamkoliv“ do celého světa

Krok 2: Zadejte slovo „Kamkoliv“ do vyhledávání „Kam“

Začněte psát slovo „Kamkoliv“ a už po několika písmenech na vás vyskočí hláška „Klikněte zde a hledejte lety Kamkoliv.“ Po kliknutí začne vyhledávač procházet všechny destinace, do kterých můžete cestovat z místa odletu vámi zadaného.

![Skyscanner vyhledávač letenek „Kamkoliv“ do mnoha destinací](https://content.skyscnr.com/c2ee47b96bbe8bcf7ce64138225c094f/everywhere-cz-2.jpg "Vyhledejte si levné letenky")

Podívejte se také na 8 tipů na levné letenky z Prahy.

Krok 3: Zadejte datum své cesty a počet cestujících

Máte-li přesně stanovené termíny cesty, zadejte je do polí „Odlet“ a „Návrat“. Pokud ovšem nemáte striktně omezený časový plán, můžete vyhledávat letenky do všech destinací v rámci celého měsíce. Můžete tak např. vidět, jaké lety z Prahy jsou v lednu nejlevnější. Klikněte myší na datum návratu a vyberte „Celý měsíc“. Následně si budete moci vybrat konkrétní měsíc nebo si zobrazit možnost „Nejlevnější měsíc“. Doplňte do vyhledávače požadovanou cestovní třídu a počet cestujících a pokračujte ve vyhledávání zeleným tlačítkem „Vyhledat lety“.

![Skyscanner vyhledávač letenek „Kamkoliv“ pro váš výlet či dovolenou](https://content.skyscnr.com/98f243562fc3f0fe7a8282a7cf437fe3/everywhere-cz-3.jpg "Podívejte se na lety "Kamkoliv")

Krok 4: Vyberte si nejlevnější lety kamkoliv

Skyscanner pro vás prohledá internet a zobrazí přehled zemí, do kterých můžete cestovat. Místa uvidíte seřazená od nejlevnějšího. Po kliknutí na vybraný název země se vám otevře list destinací, opět seřazený dle nejnižší ceny. Následně si velmi jednoduše zobrazíte nejlevnější letenky kamkoliv budete chtít!

![Se Skyscnanner si vyhledejte levné letenky „Kamkoliv“](https://content.skyscnr.com/a274f4147663adebca3322456bfcedd9/everywhere-cz-4.jpg "Levné letenky do světa!")

Tým Skyscanner vám přeje šťastnou cestu!

Levné letenky do světa

Přečtěte si další Skyscanner články:

10 tipů, kam na výlet do zahraničí 8 tipů, kam o víkendu v Evropě 9 tipů na nejkrásnější místa světa Nejlepší dovolená u moře v roce 2018 Jarní prázdniny: Vyrazte na poznávací dovolenou!

Skyscanner je světový cestovní vyhledávač, který vám pomůže ušetřit peníze za letenky, hotely a půjčení auta.

Mapa