Jsme cestovní agentura, která vás vždy staví na první místo.

Cestujte, jak sami chcete

Když jsme v roce 2003 začínali, rozhodli jsme se dělat věci jinak. Chtěli jsme nabízet všechny varianty letů na jednom místě a vytvořit jednoduchou alternativu k matoucím stránkám, které vzbuzují pocit, že cestování je dřina.

Ani jsme se nenadáli a z vyhledávače letů jsme se stali světovým lídrem v oblasti cestování. Jsme pyšní na to, že každý měsíc se na naši aplikaci a webovou stránku spoléhá více než 100 milionů lidí z celého světa (to je celkem dost, že?), kteří potřebují pomoc s cestovními plány.

Protože chceme, aby cestování bylo pro všechny co nejsnadnější, pomáháme každému z nich najít ty nejlepší varianty letů, hotelů a pronájmů aut, aby si mohli zarezervovat dokonalý výlet.

Tady ale nekončíme.

Naším cílem je vést globální proměnu cestování moderním a udržitelným směrem.

Co myslíme moderním cestováním?

Při cestování je nejdůležitější svoboda. Takže je jasné, že plánování a rezervování cesty by mělo být hračka a ne dřina.

Víme, že hledáte nejlepší ceny a největší flexibilitu, abyste si mohli vybrat to pravé pro vás. Proto vždy pilně pracujeme na tom, aby naše aplikace i webová stránka byly naprosto nekomplikované a rychlé.

Vyberte si, kam a kdy chcete jet. My vám nabídneme ty nejlepší ceny z tisíců stránek, abyste se nemuseli dívat nikam jinam. Podívejte se i na všechny možnosti, kterými vám můžeme pomoci najít výlet, který bude vyhovovat vašim požadavkům, bez ohledu na váš styl cestování nebo rozpočet.

Jste flexibilní? Hledejte „Kdekoli“ a podívejte se, kam si můžete zajet za skvělou cenu. Přemýšlíte nad konkrétní destinací? Díky našemu Upozornění na cenu se dozvíte, až se sazba změní.

Jakmile budete vědět, kdy a kam jedete, v několika jednoduchých krocích proveďte rezervaci – v aplikaci nebo na webové stránce, které jsou dostupné ve více než 30 jazycích.

Co myslíme udržitelným cestováním?

Cestování je jednou z největších radostí života. A my chceme, aby si tuto radost užívaly všechny generace.

Nabízíme vám všechny varianty, abyste se sami mohli rozhodnout, co je pro vás to pravé. K tomu přispívá i náš štítek „Ekologičtější varianta“, který označuje lety s nižšími emisemi CO2. Takto jsme pomohli už více než 10 milionům cestovatelů vybrat si pro jejich cestu let s nejnižšími emisemi.

Je to jen začátek, ale naši snahu o udržitelnost myslíme opravdu vážně a poneseme za ni odpovědnost. Kupujeme udržitelné letecké palivo, abychom vykompenzovali jakékoli cesty, které tady ve Skyscanneru musíme absolvovat. Jsme tým, který chce objevovat nové způsoby, jak zkoumat svět a které budou přínosem nejen pro lidi, ale i pro destinace.

Víme také, že tuto výzvu nemůžeme vyřešit sami. Proto s vévodou ze Sussexu a dalšími lídry z oboru spolupracujeme na vytvoření iniciativy Travalyst. Společně chceme změnu urychlit a zavazujeme se pomáhat všem objevovat svět tak, aby byl zachován i pro další generace.

Chceme jít za hranice všeho

Naším cílem je změnit způsob, jakým svět cestuje.

Naše dosavadní cesta

2003

Cestovní průmysl se navždy změnil poté, co se potkali tři přátelé a začali přemýšlet o vytvoření jednoduchého způsobu, jak porovnávat lety. Zrodil se Skyscanner!

2006

Spustili jsme naši oblíbenou funkci „Hledat kdekoli“, kterou jsme vytvořili pro to, abychom cestovatelům ukázali ty nejlevnější destinace, do kterých si mohou zaletět.

2009

Jdeme do světa – naše stránka je k dispozici ve 30 jazycích.

2011

Představili jsme naši aplikaci, abychom vám usnadnili rezervace na cestách.

2012

Abychom pomohli cestovatelům zůstat v obraze, vytvořili jsme Upozornění na cenu, která je informují o změnách cen letů.

2013

Díky spuštění nabídky pronájmu aut jdeme za hranice letů.

2014

Dále se pouštíme do hotelů, aby si uživatelé mohli zařídit dokonalý výlet.

2016

Od skupiny Ctrip (nyní Trip.com Group) jsme získali smlouvu s hodnotou 1,4 miliardy liber. Byla to největší akvizice cestovní technologie, jakou kdy Evropa zažila.

2018

Asociace spotřebitelů Which? nás jmenovala „nejlepší službou porovnávání letů“.

2019

Dosáhli jsme 100 milionů uživatelů za měsíc a oznámili jsme náš cíl vést globální proměnu cestování moderním a udržitelným směrem.

Svět máte u nohou.
Tak objevujte.

Lety

Najdete tu nejlepší ceny milionů letů – od krátkých dovolených až po ohromující dobrodružství. Žádné skryté poplatky. Žádné skryté taxy.

Chytré filtry vyhledávání, jako například počet zastávek a čas odjezdu, vám pomohou najít dokonalý let. Navíc pro vás máme hromadu tipů a triků, díky kterým ušetříte ještě víc.

Najděte si letenku

Hotely

Dostat se na místo je jen jedna část cesty. Jsme tu, abychom vám pomohli celou cestu završit díky milionům pokojů po celém světě – od nízkonákladových až po luxusní.

Porovnejte ta největší jména hned teď. Díky našim báječným sazbám ve špičkových hotelech po celém světě ušetříte ještě víc.

Najděte si pokoj

Pronájem aut

Díky nám je hledání, porovnání a rezervování správného auta ohromně snadné. Získáte skvělou cenu za jakýkoli typ auta – ať už si chcete pronajmout rodinné SUV, nebo luxusní kabriolet.

U každé nabídky hodnotíme pravidla tankování, místo vyzvednutí a pojištění, takže máte na výběr z nejlepších možností.

Svezte se

Nový vzhled a od­váž­něj­ší cíle

Věříme, že cestování má moc nás změnit. A my máme moc změnit cestování.

Podívejte se, co je nového