Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Porovnejte pronájem aut z letiště Lisabon pomocí služby Skyscanner

###Pronájem auta na letišti Lisabon-Portela Tyto informace jsou platné k červnu 2015

V Portugalsku se nachází mnoho překrásných a zajímavých míst. Pokud se zajímáte o mistrovská umělecká díla, můžete navštívit velmi kvalitní galerie či muzea. Navíc když chcete vidět historické památky, můžete si vybrat mezi hrady a zámky, středověkými věžemi a mnoha architektonickými skvosty. Ať už si za cíl vyberete jednu lokaci, či chcete projet větší kus země a ušetřit co nejvíce času je pro vás důležité, služby půjčoven aut jsou tou nejlepší volbou, jak vše stihnout v pohodlí. Vždy můžete najít nejlepší nabídky autopůjčoven na letišti Lisabon-Portela se Skyscanner. ###Kde si na letišti Lisabon-Portela pronajmout auto? Pro ty z vás, kteří preferují osobní dopravu do městského centra před kyvadlovou, se nabízí hned několik společností umožňující pronájem auta přímo na letišti. Bližší informace o službách poskytovaných provozovateli půjčoven lze získat v informačních kioscích a přepážkách na letišti, kde se nacházejí i kanceláře jednotlivých půjčoven.
Na lisabonském letišti najdete několik provozovatelů půjčoven, mezi nimi jsou Eropcar, Hertz, Avis a Budget. Cena zapůjčeného vozu se odvíjí od jeho třídy a také od vzdálenosti, kterou s vozem hodláte urazit. Pokud například potřebujete půjčit vůz na cestu do Lisabonu, cena služby se pohybuje okolo osmdesáti euro za týden.
Vybrat si můžete s nabídky ekonomických vozů nebo sportovních užitkových vozů v záležitosti na množství cestujících. Navíc máte i možnost výběru z luxusních sedanů, které jsou také k dispozici k pronajmutí zákazníkům. Na požádání jsou nabízeny i služby s navigačním systémem, lepší kontroly, dětských sedaček, bezpečnostních zámků a dalších možností. Pronajmout si dokonce můžete i řidiče, pokud cestujete například za obchodem a svou cestu si tak můžete plně užít nebo se za jízdy plně věnovat své práci.
Ať už chcete strávit v Lisabonu či okolí rodinnou dovolenou nebo cestujete za byznysem, zdejší půjčovny budou mít vůz právě pro vás.
Neváhejte tak se zapůjčením auta, které vyhovuje právě vám, neboť tato možnost nabízí vlastní výběr trasy do centra Lisabonu, které vám třeba umožní pohodlnější cestování a například i zastávky u mnoha krásných míst a památek při vaší cestě do hotelu, kterých město nabízí velké množství. ###Čerpací stanice poblíž letiště Lisabon-Portela V závislosti na podmínkách pronájmu vašeho auta bude možná nutné vůz vrátit s plnou nádrží.
Nejbližší čerpací stanice British Petrol se nachází přímo u kruhového objezdu před letištním terminálem (Av. Berlim).
Alternativou je čerpací stanice Repsol ležící u silnice 2a Circular, která je vzdálená necelé 2 kilometry od letištní haly. Z Av. Berlim velice jednoduše najedete na silnici 2a Circular a v případě lehkého provozu můžete ke stanici dojet i za 2 minuty. ###Řízení okolo letiště Lisabon-Portela Na lisabonské letiště se jednoduše dopravíte prakticky odkudkoliv, neboť je dobře napojené na dálnici A1, jejíž trasa se nachází přímo vedle letiště. Za zmínku také stojí, že jižní dálnice A2 vede k letišti od jihu přímo z hlavního města a nabízí tak velmi snadné spojení mezi Lisabonem a jeho nedalekým letištěm.
Nejkratší cesta do centra vede na jih od letiště. Vydáte se na kruhový objezd pod silnicí 2a Circular a na třetím výjezdu po Av. Alm. Gago Coutinho a dále po Av. Alm. Reis až přímo do centra. Cesta zabere v průměru dvacet minut.

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.