Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem auta na všech letištích

avis
eury
alam
nanl
budg
erac

Skyscanner má informace, které potřebujete ke zjištění nejlepší nabídky pronájmu auta. Ať letíte za obchodem na londýnské letiště Gatwick nebo k moři na letiště Faro, vždy můžete porovnat ceny a najít ideální auto k zapůjčení.

Spolupracujeme s nejznámějšími světovými autopůjčovnami, zprostředkovateli a místními specialisty, abychom vám nabídli nejlepší ceny pronájmu aut na stovkách letišť. Porovnáme jejich nejlepší ceny, abyste měli hledání nejlepší nabídky snadnější (a levnější!).

Půjčíte-li si auto na letišti, nemusíte řešit problém, jak cestovat s kufry a příručními zavazadly v prostředcích veřejné dopravy. Váš vůz bude připraven, jakmile vystoupíte z letadla.

Dále můžete zjistit, které autopůjčovny působí na vybraném letišti, které autopůjčovny mají volná auta v době vaší cesty a které autopůjčovny nabízejí nejlepší cenu.