Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem auta na všech letištích

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo
Oblíbené destinace pro pronájem aut
Pronájem aut ve městě PrahaOd 321 Kč*
Pronájem aut ve městě Palma de MallorcaOd 165 Kč*
Pronájem aut ve městě Los AngelesOd 658 Kč*
Pronájem aut ve městě MálagaOd 105 Kč*
Pronájem aut ve městě LisabonOd 248 Kč*
Pronájem aut ve městě MilánOd 260 Kč*
Pronájem aut ve městě BarcelonaOd 85 Kč*
Pronájem aut ve městě LondýnOd 374 Kč*
Pronájem aut ve městě FunchalOd 374 Kč*

Skyscanner má informace, které potřebujete ke zjištění nejlepší nabídky pronájmu auta. Ať letíte za obchodem na londýnské letiště Gatwick nebo k moři na letiště Faro, vždy můžete porovnat ceny a najít ideální auto k zapůjčení.

Spolupracujeme s nejznámějšími světovými autopůjčovnami, zprostředkovateli a místními specialisty, abychom vám nabídli nejlepší ceny pronájmu aut na stovkách letišť. Porovnáme jejich nejlepší ceny, abyste měli hledání nejlepší nabídky snadnější (a levnější!).

Půjčíte-li si auto na letišti, nemusíte řešit problém, jak cestovat s kufry a příručními zavazadly v prostředcích veřejné dopravy. Váš vůz bude připraven, jakmile vystoupíte z letadla.

Dále můžete zjistit, které autopůjčovny působí na vybraném letišti, které autopůjčovny mají volná auta v době vaší cesty a které autopůjčovny nabízejí nejlepší cenu.

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.