Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Argus Car Hire – porovnejte nabídky autopůjčoven pomocí služby Skyscanner

Argus je cenami ověnčená společnost zabývající se pronájmem aut, která dnes působí ve 175 zemích. Původně rodinná společnost vznikla v roce 1959 v Dublinu a postupem času se rozrostla na jednu z největších rezervačních webových stránek pronájmů aut na světě. Společnost v průběhu let zahájila spolupráci s celosvětovými značkami jako Avis, Europcar a Sixt a také s menšími lokálními značkami, např. se španělskou autopůjčovnou Goldcar.

Technologicky vyspělá společnost byla první v Evropě, která začala nabízet pronájmy aut přes internet a zavedla průkopnický rezervační systém „3 kliknutí pro potvrzení“, aby urychlila a usnadnila postup rezervace pronájmu aut na dovolenou. Jejich inovace se vyplatila a webová stránka Argus získala řadu ocenění, dvě ceny Nokia Digital Media Awards v roce 2012 a Travolution Best Car Hire Website v roce 2009.

Argus se pyšní rozsáhlou sítí míst pronájmu aut - 30 000 při posledním sčítání. Spolupracuje s celosvětovou sítí specialistů zabývajících se pronájmem aut a nabízí pronájem aut na letištích, v přístavech, vlakových nádražích a centrech měst. Cestující tak mají větší výběr při plánování dovolené a nejsou omezeni sítí letišť.

Argus nabízí komplexní sazby i zákazníkům mimo Spojené státy. Cena pronájmu auta od společnosti Argus zpravidla zahrnuje asistenci při nehodě, neomezený počet najetých kilometrů, pojištění odpovědnosti, letištní poplatky, silniční daň a místní DPH. Dále zahrnuje pojištění škody způsobené nehodou a pojištění proti odcizení vozidla, ačkoliv tyto závisejí na částce nadlimitního pojištění vozidla.

Díky rozsáhlé síti autopůjčoven může Argus svým zákazníkům nabídnout pestrý výběr vozidel. Pronajmout si mohou módní kabriolety, šikovná auta do města nebo výkonné vozy s pohonem všech kol.

Jestliže hledáte pronájem auta přes Skyscanner, naše výsledky hledání vám zobrazí také dostupnost a ceny z celosvětové databáze Argus. Můžete se tak spolehnout, že pro svou cestu získáte skutečně nejlepší nabídku pronájmu auta.

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.