Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Drive NZ Rental Cars – porovnejte nabídky autopůjčoven pomocí služby Skyscanner

Ať jedete na výlet do města, nebo na dovolenou u moře, s pronajatým autem od Drive NZ Rental Cars zažijete více dobrodružství. Vyrazte do neznáma a prozkoumejte venkov, objevte skryté poklady, které jsou pěšky nedosažitelné, nebo prostě předběhněte davy, aniž byste museli nastudovat systém hromadné dopravy.

Drive NZ Rental Cars má rozsáhlý výběr vozidel, splňujících potřeby každého typu dovolené, za nejrůznější ceny vyhovující každé peněžence. Hledáte-li hbité městské auto pro kličkování v úzkých městských uličkách, auto s pohonem všech kol do terénu nebo minivan pro velkou společnost – se Skyscanner snadno najdete nejlepší cenu a provedete rezervaci online.

Skyscanner porovná cenu za pronájem aut u Drive NZ Rental Cars s ostatními autopůjčovnami ve vaší destinaci, abyste vždy získali nejlepší nabídku na požadovaný typ vozidla. Uveďte pouze termíny své cesty a destinaci a my vám najdeme nejlepší ceny za pronájem aut v době vašeho pobytu.

Pokud si rezervujete auto přes Skyscanner, bude pro vás připraveno k vyzvednutí u Drive NZ Rental Cars ihned po vašem příjezdu. Budete potřebovat řidičský průkaz, protože Drive NZ Rental Cars bude požadovat jeho předložení, než budete moci odjet. Ve většině zemí platí nařízení, podle něhož jsou řidiči povinni mít neustále u sebe řidičský průkaz, proto je vhodné vložit si jej do peněženky nebo do odkládací schránky v zapůjčeném autě.

Jestliže si zapůjčíte auto u Drive NZ Rental Cars, vaše cesta na letiště a zpět bude hračkou. Nemusíte se tlačit se svými zavazadly v přeplněných autobusech nebo se stresovat, že nestihnete spoj na letiště. Pokud si vyhradíte k cestování dostatek času a budete sledovat místní dopravní situaci, můžete si užít pohodový začátek i konec své dovolené.

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.