Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Sixt – porovnejte nabídky autopůjčoven pomocí služby Skyscanner

eury
avis
budg
alam
nanl
hert

Společnost Sixt založil v roce 1912 Martin Sixt a v průběhu minulého století se vypracovala na jednu z nejznámějších autopůjčoven v Evropě. Dnes je jedničkou na trhu v Německu a Rakousku a neustále svou pozici posiluje.

Sixt si zakládá na německých kořenech a může se pochlubit největším vozovým parkem značek BMW a Mercedes Benz k pronájmu. Díky nejnovějším modelům prvotřídních sportovních aut, kabrioletů a terénních aut dokáže Sixt nabídnout svým zákazníkům luxusní zážitek za dostupnou cenu.

Sixt nabízí pronájem aut za cenu typu „all inclusive“. Cena pronájmu auta od společnosti Sixt zahrnuje pojištění, havarijní pojištění, DPH a neomezený počet ujetých kilometrů. Stálí zákazníci si mohou zakoupit kartu Sixt Express, s níž ušetří čas, který by jinak strávili stáním ve frontě a vyplňováním formulářů.

Přestože má společnost Sixt již více než 4 000 poboček ve více než 105 zemích, hodlá ve svém růstu dále pokračovat. V současnosti společnost expanduje do Spojených států, kde za přijatelné ceny nabízí luxusní auta, a rozšiřuje svou působnost v Asii, kde zakládá nové pobočky na různých místech jihovýchodní Asie.

Navzdory rozsáhlosti firmy se na každodenním řízení společnosti stále podílejí rodinní příslušníci zakladatele. Erich Sixt je generálním ředitelem, jeho manželka Regine řídí marketing a jejich synové Alexander a Konstantin rovněž pracují ve vedení společnosti. 43 % společnosti je ve vlastnictví akcionářů, ale většinový podíl si stále drží rodina.

Vedle široké sítě poboček na letištích a v centrech měst působí Sixt i na mnoha vlakových nádražích ve Španělsku, Francii, Německu, Spojeném království, Itálii a Švédsku. Zákazníci tak mají k dispozici řadu možností při plánování svých cest.

Při vašem hledání pronájmu auta přes Skyscanner vám nabídneme ceny za pronájem vozidel od společnosti Sixt a od dalších předních autopůjčoven. Můžete si tak být jisti, že vždy získáte nejlepší nabídku na požadované auto v požadovaném termínu.

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.