Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem auta od všech poskytovatelů

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo
Oblíbené destinace pro pronájem aut
Pronájem aut ve městě PrahaOd 318 Kč*
Pronájem aut ve městě Palma de MallorcaOd 161 Kč*
Pronájem aut ve městě Los AngelesOd 655 Kč*
Pronájem aut ve městě MálagaOd 103 Kč*
Pronájem aut ve městě LisabonOd 245 Kč*
Pronájem aut ve městě MilánOd 243 Kč*
Pronájem aut ve městě BarcelonaOd 80 Kč*
Pronájem aut ve městě LondýnOd 373 Kč*
Pronájem aut ve městě FunchalOd 365 Kč*

Skyscanner porovnává cenu pronájmu aut u stovek půjčoven, abyste vždy dostali skutečně nejlepší nabídku pronájmu auta.

Spolupracujeme s vyhlášenými autopůjčovnami, zkušenými zprostředkovateli a nejlepšími místními specialisty na pronájem aut, abychom vám nabídli nejlepší ceny pronájmu aut po celém světě. Díky naší rozsáhlé síti půjčoven máme k dispozici bezkonkurenční výběr aut na nejrůznějších letištích, ve městech a přístavištích ve většině státech.

Pokud se chystáte na prohlídku města nebo plánujete poklidnou vyjížďku po okolí, výlet si lépe užijete s pronajatým autem. S naším vyhledávačem můžete porovnat termíny, ceny a typy aut a najít si pro svůj výlet ideální auto.

Ať jedete kamkoli, se službou Skyscanner bude snadnější (a levnější!) cesta z bodu A do bodu B. Níže si můžete najít nejvhodnější autopůjčovnu.

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.