Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem auta v Madrid – porovnejte pomocí služby Skyscanner

Předběhněte davy a maximálně využijte svůj čas ve městě Madrid, jestliže si pronajmete auto. Je to snadné, stačí provést rezervaci online, vystoupit z letadla a odjet autem. Budete muset projít pasovou kontrolou a ukázat příjemné obsluze u přepážky autopůjčovny svůj řidičský průkaz, ale pak to máte vyřešeno.

Nemusíte si lámat hlavu nad složitými systémy veřejné dopravy: Jednoduše naskočíte do vypůjčeného auta a odjedete. Díky naší službě vyhledávání hotelů ve městě Madrid můžete snadno najít a porovnat nejlepší ceny hotelů s parkováním, kde najdete útočiště pro sebe i vypůjčené auto.

Se Skyscanner si můžete vybrat auto, které chcete, za cenu, kterou požadujete. Stačí zadat příslušné termíny cesty a my vám najdeme, jaká auta jsou k dispozici ve městě Madrid od nejrůznějších autopůjčoven. Ať hledáte cokoli, rozkošný kabriolet pro romantické projížďky, minivan pro partu lidí nebo hatchback pro rodinný výlet, najdeme vám nejlepší dostupné nabídky a pomůžeme vám ušetřit peníze.

Až si prohlédnete všechny nejznámější atrakce ve městě Madrid, můžete se připoutat a vyrazit na průzkum. Vyjeďte si do přírody za jedinečnou vyhlídkou na město Madrid, bez tlačenic v davech navštivte sousední město nebo si prostě užívejte pocit volnosti z jízdy do neznáma. Pronájem auta ve městě Madrid vám otevře zcela nový svět možností a umožní vám bez stresů objevovat nová místa.

Pronajmete-li si auto ve městě Madrid, nemusíte si dělat starosti s cestou na letiště a zpět. Již žádné obavy, že zmeškáte spoje: Vaše vypůjčené auto vám bude neustále k dispozici. Pokud si vyhradíte pro cestu na letiště dostatek času a nezapomenete sledovat místní dopravní situaci, užijete si bezstarostnou jízdu.

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.