Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem auta ve všech městech

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo
Oblíbené destinace pro pronájem aut
Pronájem aut ve městě PrahaOd 382 Kč*
Pronájem aut ve městě Palma de MallorcaOd 265 Kč*
Pronájem aut ve městě Los AngelesOd 604 Kč*
Pronájem aut ve městě MálagaOd 142 Kč*
Pronájem aut ve městě LisabonOd 482 Kč*
Pronájem aut ve městě MilánOd 255 Kč*
Pronájem aut ve městě BarcelonaOd 200 Kč*
Pronájem aut ve městě LondýnOd 407 Kč*
Pronájem aut ve městě FunchalOd 494 Kč*

Se službou Skyscanner snadno najdete nejvýhodnější pronájem auta pro svou cestu, bez ohledu na místo pobytu.

Se zapůjčeným autem si návštěvu města více užijete. Nemusíte studovat neznámý systém veřejné dopravy. Jestliže se potřebujete rychle přesunout z jedné obchodní schůzky na druhou nebo chcete vzít svou lásku na romantickou projížďku, s pronajatým autem to bude snadnější a ještě toho stihnete mnohem více.

Skyscanner spolupracuje s nejznámějšími světovými autopůjčovnami, zprostředkovateli a nejlepšími místními autopůjčovnami, působícími v různých zemích. Díky rozsáhlé síti pronajímatelů aut vám můžeme nabídnout nejlepší výběr pronajímaných aut ve stovkách měst po celé zeměkouli.

Pokud chcete Audi v Aberdeenu nebo Volkswagen ve Vídni – Skyscanner vám pomůže najít skvělé auto za skvělou cenu. Níže můžete porovnat autopůjčovny ve vybraném městě.

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.