Autopůjčovny mohou účtovat příplatek pro řidiče mladší 25 let, který je splatný při vyzvednutí auta. V některých lokalitách mohou platit věková omezení. Před rezervací si vše ověřte na webové stránce autopůjčovny.

Pronájem aut ve všech zemích

Avis
Europcar
Enterprise
Hertz
National Car
Alamo
Oblíbené destinace pro pronájem aut
Pronájem aut ve městě PrahaOd 392 Kč*
Pronájem aut ve městě Palma de MallorcaOd 313 Kč*
Pronájem aut ve městě Los AngelesOd 726 Kč*
Pronájem aut ve městě MálagaOd 163 Kč*
Pronájem aut ve městě LisabonOd 549 Kč*
Pronájem aut ve městě MilánOd 292 Kč*
Pronájem aut ve městě BarcelonaOd 230 Kč*
Pronájem aut ve městě LondýnOd 408 Kč*
Pronájem aut ve městě FunchalOd 625 Kč*

Najít laciný pronájem aut v jakékoli zemi přes Skyscanner

Skyscanner má informace, které potřebujete, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější pronájem auta. Ať už letíte do Spojených států na pracovní cestu, nebo do Thajska k moři, můžete porovnat ceny a najít tu nejlepší nabídku.

Spolupracujeme s předními světovými půjčovnami a zprostředkovateli, stejně jako s místními odborníky, abychom vám zajistili ty nejlepší nabídky v dané zemi. Porovnáváme jejich nejlepší ceny, abyste si mohli snadněji (a levněji!) najít to nejvýhodnější.

S pronajatým autem nemusíte řešit nastupování do autobusu s kufry a příručními zavazadly. Vaša auto pro vás bude připravené, jakmile vystoupíte z letadla.

Využijte vyhledávání výše a najděte, které půjčovny jsou dostupné na daném letišti, které mají auta dostupná pro daný termín a které nabízejí nejlepší cenu.

Pronájem aut se společností Skyscanner

Vítejte u komplexního vyhledávání pronájmů aut ve Skyscanner. Prohledáváme tisíce destinací a porovnáváme tisíce nabídek autopůjčoven, abychom vám pomohli najít skvělou jízdu za nízkou cenu. Pomůžeme vám zorganizovat vaši cestu co nejlevněji, abyste na silnice mohli vyrazit s úsměvem. Zařiďte si cestu autem u nás.

Bezplatné porovnání autopůjčoven

Služba Skyscanner vám najde nejlevnější pronájmy aut na internetu. Jakmile najdete požadovanou nabídku pronájmu auta, přesměrujeme vás přímo na půjčovnu aut, kde můžete provést rezervaci. Nikdy si neúčtujeme žádné provize, proto vždy získáte nejlepší cenu.

Hledejte se společností Skyscanner

Potřebujete si pronajmout auto? Dál nehledejte. Ať už pojedete kamkoli a budete potřebovat jakékoli auto, máme pro vás řešení. Stačí zadat požadovanou destinaci, datum vyzvednutí a datum odevzdání auta a my vám najdeme všechny nabídky od předních autopůjčoven, abyste je mohli porovnat a rezervovat si vhodné auto za několik sekund.