Mapa

Levné lety z Atény International do Akaba

Informace o letu Atény International - Akaba

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 278 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1379 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Akaba

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Atény do Akaba. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Atény do Akaba. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Atény do Akaba mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Atény do Akaba přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Akaba hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Akaba. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.