Mapa

Levné lety z Atény International do Akaba

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Akaba...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Atény International - Akaba

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

777 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1379 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Akaba

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Akaba je jedno letiště: Akaba.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Atény International - Akaba je 777 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Atény International - Akaba.
Jedna letecká společnost létá přímo z Atény International do Akaba.
2 lety týdně létají z Atény International do Akaba, a to k měsíci září.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Atény do Akaba. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Atény do Akaba. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Atény do Akaba mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Atény do Akaba přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Akaba hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Akaba. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.