Mapa

Levné lety z Bacolod do Puerto Princesa (Palawan)

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Lungsod ng Puerto Princesa...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Bacolod - Puerto Princesa (Palawan)

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 102 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 468 kilometrů

3 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Cebu Pacific

Puerto Princesa (Palawan)

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Puerto Princesa (Palawan) je jedno letiště: Puerto Princesa (Palawan).
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bacolod - Puerto Princesa (Palawan) je 2 102 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 5 min. je průměrná doba letu Bacolod - Puerto Princesa (Palawan).
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Bacolod do Puerto Princesa (Palawan).

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Lungsod ng Bacolod do Lungsod ng Puerto Princesa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Lungsod ng Bacolod do Lungsod ng Puerto Princesa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Lungsod ng Bacolod do Lungsod ng Puerto Princesa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Lungsod ng Bacolod do Lungsod ng Puerto Princesa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Lungsod ng Puerto Princesa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Lungsod ng Puerto Princesa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.