Mapa

Levné lety z Barcelona do Bogotá

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bogotá...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Bogotá

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 971 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8524 kilometrů

11 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Avianca (Scheduled)

Bogotá

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bogotá je jedno letiště: Bogotá.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Bogotá je 12 971 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 10 min. je průměrná doba letu Barcelona - Bogotá.
Jedna letecká společnost létá přímo z Barcelona do Bogotá.
7 letů týdně létá z Barcelona do Bogotá, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Bogotá. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Bogotá. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Bogotá mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Bogotá přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bogotá hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bogotá. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.