Mapa

Levné lety z Barcelona do Kréta Chania

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Kréta Chania

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 142 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2021 kilometrů

5 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Kréta Chania

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kréta Chania je jedno letiště: Kréta Chania.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Kréta Chania je 4 142 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 0 min. je průměrná doba letu Barcelona - Kréta Chania.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Barcelona do Kréta Chania.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Kréta Chania. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Kréta Chania. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Kréta Chania mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Kréta Chania přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kréta Chania hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kréta Chania. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.