Mapa

Levné lety z Barcelona do Kréta Heraklion

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Kréta Heraklion

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 519 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2115 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Kréta Heraklion

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kréta Heraklion je jedno letiště: Kréta Heraklion.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Kréta Heraklion je 3 519 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Barcelona - Kréta Heraklion.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Barcelona do Kréta Heraklion.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Kréta Heraklion. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Kréta Heraklion. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Kréta Heraklion mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Kréta Heraklion přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kréta Heraklion hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kréta Heraklion. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.