Mapa

Levné lety z Barcelona do Los Angeles International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Los Angeles...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Los Angeles International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 347 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9685 kilometrů

12 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Norwegian

Los Angeles International a Hawthorne

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Los Angeles International jsou 2 letiště: Los Angeles International a Hawthorne.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Los Angeles International je 7 347 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 10 min. je průměrná doba letu Barcelona - Los Angeles International.
Jedna letecká společnost létá přímo z Barcelona do Los Angeles International.
4 lety týdně létají z Barcelona do Los Angeles International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Los Angeles. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Los Angeles. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Los Angeles mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Los Angeles přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Los Angeles hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Los Angeles. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.