Mapa

Levné lety z Barcelona do Petrohrad Pulkovo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Petrohrad...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Petrohrad Pulkovo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 762 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2825 kilometrů

4 hod. 5 min.

Petrohrad Pulkovo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Petrohrad Pulkovo je jedno letiště: Petrohrad Pulkovo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Petrohrad Pulkovo je 1 762 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 5 min. je průměrná doba letu Barcelona - Petrohrad Pulkovo.
4 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do Petrohrad Pulkovo.
4 lety týdně létají z Barcelona do Petrohrad Pulkovo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Petrohrad. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Petrohrad. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Petrohrad mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Petrohrad přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Petrohrad hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Petrohrad. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.